Звернення з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — людей, які ціною власного життя та здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Ця пам’ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року.
Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.
Чорнобильська катастрофа – найбільша за всю історію ядерної енергетики. В житті українців Чорнобиль є незаживаючою раною болю і втрат. Героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів, врятував світ. Ціною свого життя і здоров’я, під великими дозами опромінення вони зупинили невидимого і дуже підступного ворога.
 
Від імені Костянтинівської районної ради дозвольте висловити щирі слова подяки ліквідаторам за їх мужність та героїзм, проявлені в той тяжкий час. Від усього серця зичимо героям-ліквідаторам та усім жителям Костянтинівського району міцності духу, здоров’я і впевненості у завтрашньому дні!
Вічна пам’ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом. Хай пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.
 
З повагою
Голова Костянтинівської районної ради
Олександр Оносов