«Золотий мольберт»

Славне місто Львів вдруге зустрічало талановитих дітей Костянтинівського району. Продовження подорожі було визначено результатами літніх пленерів 2017 року, за результатами яких 125 дітей України стали фіналістами конкурсу «Золотий мольберт». Учениця 5-А класу Новодмитрівського НВК Пазюра Поліна у супроводі свого керівника, учителя образотворчого мистецтва Тимофеєвої І.П., проходила фінальні випробування.

Так, 27-28 травня 2018 року на площі Палаців Мистецтв та Потоцькихучасникам масового заходу впродовж двох днів треба було заповнити фігурами ангелів полотно завдовжки понад 100 метрів монументальної композиції «Ангел душі моєї». Хоча за підсумками конкурсу Поліна не увійшла до суперфіналістів, але враження від виконаної роботи стали для неї незабутніми.

Одночасно на даному заході була присутня ще одна учениця Новодмитрівського НВК Колеснік Дар ̓я з метою ознайомлення з умовами проведення таких літніх пленерів, адже наступного року вона також буде учасницею «Золотого мольберта». Дівчина пройшла відповідну реєстрацію, і як результат – тривала підготовка до конкурсу.
1 червня на площі Св. Юра відбувся благословенний молебень для усіх учасників конкурсу. Після чого волонтери, представники преси, учасники та численні гості даного проекту відправилися на урочисте нагородження фіналістів та суперфіналістів 2017 року й учасників ІІ очного етапу 2018 року.

Завершився конкурс юних мобльбертів участю у різноманітних майстер-класах, які проводили для них видатні художники України.