Змагання з легкої атлетики

24 жовтня 2019 року на базі дитячо-юнацької спортивної школи Костянтинівської міської ради відбулися змагання з легкої атлетики серед команд закладів загальної середньої освіти району з метою залучення школярів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, патріотичного виховання молоді.
У легкоатлетичному багатоборстві взяли участь хлопці та дівчата з семи закладів загальної середньої освіти району.
У програму легкоатлетичного багатоборства входили такі види змагань:
• Біг 30 м (5-7 класи);
• Біг 60м (8-11 класи);
• Стрибки у довжину з місця (5-7 класи);
• Стрибки у довжину з розбігу (8-11 класи);
• Метання м’яча (1 кг) з-за голови (5-11 класи).
Переможців серед хлопців та дівчат було визначено окремо за кожним класом. За підсумками змаганьмаємо такі результати:
серед дівчат:
5 клас
І місце – Ястрембович Олена, учениця Софіївського НВК;
ІІ місце – Ковальова Поліна, учениця Іванопільської СШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Поліщук Вероніка, учениця МарківськоїЗОШ І-ІІІ ст.;
6 клас
І місце – Чубревич Вікторія, учениця Кіндратівської СШ І-ІІІ ст.;
ІІ місце – Соколова Діана, учениця Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Малюченко Феодосія, учениця Софіївського НВК;
7 клас
І місце – Приходько Олеся, учениця Торського НВК;
ІІ місце – Якименко Олеся, учениця Іванопільської СШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Кулік Аліна, учениця Новодмитрівського НВК;
8 клас
І місце – Паршина Світлана, учениця МарківськоїЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІ місце – Шевченко Валерія, учениця Софіївського НВК;
ІІІ місце – Логінова Ксенія, учениця Торського НВК;
9 клас
І місце – Аданік Варвара, учениця Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІ місце – Яковенко Ксенія, учениця Кіндратівської СШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Шпиця Олекандра, учениця МарківськоїЗОШ І-ІІІ ст.;
10 клас
І місце – АзімоваРегіна, учениця Новодмитрівського НВК;
ІІ місце – Павленко Катерина, учениця Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Скрипка Юлія, учениця Іванопільської СШ І-ІІІ ст.;
11 клас
І місце – Желобкова Дар’я, учениця Новодмитрівського НВК;
ІІ місце – Комкіна Анастасія, учениця Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Дубенко Софія, учениця МарківськоїЗОШ І-ІІІ ст.;
серед хлопців:
5 клас
І місце – Оробоць Денис, учень Софіївського НВК;
ІІ місце – Підопригора Микита, учень Кіндратівської СШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Хвастівець Владислав, учень Торського НВК;
6 клас
І місце – Тремба Захар, учень Софіївського НВК;
ІІ місце – Брязгунов Василь, учень Новодмитрівського НВК;
ІІІ місце – Колосов Данило, учень Торського НВК;
7 клас
І місце – Васильєв Артур, учень Новодмитрівського НВК;
ІІ місце – Коньков Назар, учень Іванопільської СШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Ворсін Владислав, учень Софіївського НВК;
8 клас
І місце – Богомазов Анатолій, учень Новодмитрівського НВК;
ІІ місце – Вереагін Максим, учень Софіївського НВК;
ІІІ місце – Бодерлан Богдан, учень Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
9 клас
І місце – Олійник Богдан, учень Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІ місце – Чечель Родіон, учень МарківськоїЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Юдкало Олександр, учень Новодмитрівського НВК;
10 клас
І місце – Селезньов Станіслав, учень Софіївського НВК;
ІІ місце – Желтков Олександр, учень Іванопільської СШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Свільонок Сергій, учень МарківськоїЗОШ І-ІІІ ст.;
11 клас
І місце – Грицак Артем, учень Іванопільської СШ І-ІІІ ст.;
ІІ місце – Бреурош Артем, учень Новодмитрівського НВК;
ІІІ місце – Біленець Іван, учень Софіївського НВК.
Найбільшу кількість призових місць завоював Новодмитрівський НВК та посів перше місце у загальнокомандному заліку, друге місце – Софііївський НВК, третє місце –Білокузьминівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
За якісну та високу підготовку учнів методичний кабінет відділу освіти висловлює подяку учителям фізичної культури і бажає нових досягнень на спортивній арені.