Зі святом Останнього дзвоника!

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

Від імені Костянтинівської районної ради та від себе особисто сердечно вітаю вас з Днем останнього дзвоника!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників. Для вас шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє і є початком дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Нехай же чекають вас попереду нові вершини та великі досягнення. Бажаю вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє нашого району. І ніколи не забувайте вчителів, які подарували вам не лише знання, але й тепло сердець, часточку власної душі. По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас.

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаю учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання.

Шановні вчителі, дякую вам за самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба­жаю нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні! Добра й благополуччя, міцного здоров’я і злагоди у ваших родинах!

 

З повагою

Голова Костянтинівської районної ради

Олександр Оносов