Зі святом!

З 14 жовтня 2014 року українці вшановують своїх бійців, військові традиції та героїчні подвиги народу. Цей день офіційно визначено святковим Указом Президента від 5 березня 2015 року.

День захисника України відзначають з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

14 жовтня ми вшановуємо тих, хто захищав рідну землю. Це – ветерани, котрі воювали на фронтах війни, чий ратний подвиг і самопожертва стала символом людського духу і відваги.
Ми вітаємо також молодих, які одягли військову форму, перейнявши естафету та найкращі традиції від попереднього покоління. Переконаний, що у пам’яті українців завжди залишаться люди, які боронять рідну землю, з гідністю виконують свій військовий і громадський обов’язок.

Шановні захисники Вітчизни!

Дорогі ветерани війни і Збройних сил!

Ви — наші захисники та опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, мирного неба та міцного здоров’я!

Зі святом вас!

 

З повагою,

Голова Костянтинівської районної ради

Олександр Оносов