Залізниця – не місце для розваг!!!

Керівництво регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» з метою підвищення рівня безпеки громадян провела місячник профілактично-роз’яснювальної роботи з попередження випадків травматизму на залізничному транспорті.
Основна мета місячника – правила безпеки громадян на залізничному транспорті України та необхідність їх чіткого виконання.
 
В Новодмитрівському НВК для учнів були проведені тематичні години спілкування «Правила безпеки на залізничному транспорті», «Залізниця – не місце для розваг», «Зона небезпеки».
Учні 10 класів виготовляли інформаційні буклети, які потім цікаво презентували молодшим школярам.
Одинадцятикласники створили презентацію в якій розповідалося про сумну статистику на залізниці, як залізничники реагують на велику кількість випадків травмування, особливо – дітей та шукають шляхи зменшення трагедій.
Вчитель основ здоров’я Колеснік О.В. провела лекції, щоб діти почули та зрозуміли, що залізниця – це зона підвищеної небезпеки, а порушення правил може призвести до трагічних наслідків.
Для учнів 8-9 класів було організовано перегляд фільму «Як уникнути трагедії на залізниці».
Бібліотекар Шуліпа О.О. провела інформаційні хвилинки, де проаналізувала обставини та причини нещасних випадків, визначили місця, де трагедії відбуваються найчастіше та які вживати заходи щодо недопущення подібних нещасних випадків.