Заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту України

12 вересня 2020 року на спортивних майданчиках в с. Білокузьминівка Костянтинівського району відбулися спортивно-масові заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту України та 70-ї річниці утворення фізкультурно-спортивного товариства «Колос».
Змагання проходили з наступних видів спорту: волейбол пляжний, міні-футбол, легка атлетика, теніс настільний, гирьовий спорт, шахи та шашки.
На початку заходу учасників змагань привітав голова громадської організації КМО ВФСТ «Колос» Володимир Жарков.
Учасниками заходу стали мешканці з сіл: Білокузьминівка, Кіндратівка, Маркове, Миколаївка, Новодмитрівка та Предтечине.
Змагання проходили в дружній атмосфері.
Переможцями і призерами в спортивних змаганнях стали:
— волейбол пляжний
серед жінок
І місце команда «Фаворит» с. Білокузьминівка (Подземельська Юлія та Лаврова Маргарита);
ІІ місце с. Маркове (Бударєв Інна та Бугаєва Віка);
ІІІ місце с. Маркове (Зубченко Юлія та Дайберт Поліна)
серед чоловіків
І місце с. Білокузьминівка (Бебін Максим та Холін Сергій);
ІІ місце с. Маркове (Ковач Артур та Музальов Сергій);
ІІІ місце с. Маркове (Свільонок Сергій та Поліщук Вадік).
— міні-футбол
І місце команд с. Білокузьминівка;
ІІ місце команда с-ще Новодмитрівка;
ІІІ місце команда с. Білокузьминівка.
— легка атлетика
біг 100 метрів
І місце Старков Дмитро с. Білокузьминівка;
ІІ місце Морозов Олександр с. Кіндратівка;
ІІІ місце Зелов Артем с-ще Новодмитрівка.
В забігу також брали участь Новодмитрівський сільський голова Микола Яковлев та голова ГО КМО ВФСТ «Колос» Володимир Жарков, які фінішували разом з однаковим часом.
— стрибки у довжину з місця
серед чоловіків:
І місце Соколов Богдан с. Білокузьминівка;
ІІ місце Свільонок Сергій с. Маркове;
ІІІ місце Морозов Олександр с. Кіндратівка
серед жінок:
І місце Горбачова Людмила с. Кіндратівка;
ІІ місце Ковач Ольга с. Маркове.
— теніс настільний
серед чоловіків
І місце Бафталовський Деніс с. Білокузьминівка;
ІІ місце Литвиненко Валентин с. Миколаївка;
ІІІ місце Лисенко Дмитро с.Кіндратівка
серед жінок
І місце Горбачова Людмила с. Кіндратівка;
ІІ місце Шматько Тетяна с. Кіндратівка;
ІІІ місце Куценко Леся с. Кіндратівка.
— гирьовий спорт
жим 24 кг
І місце Бударєв Вадим с. Маркове 40 разів;
ІІ місце Соколов Богдан с. Білокузьминівка 30 разів;
ІІІ місце Лисенко Дмитро с. Кіндратівка 12 разів;
ІV місце Буряк Сергій с. Миколаївка 11 разів.
— шахи
І місце Литвиненко Оксана с. Миколаївка;
ІІ місце Шматько Тетяна с. Кіндратівка;
ІІІ місце Бодерлан Богдан с. Білокузьминівка.
— шашки
серед жінок
І місце Куценко Леся с. Кіндратівка;
ІІ місце Литвиненко Оксана с. Миколаївка;
ІІІ місце Яловенко Любов с. Предтечине
серед чоловіків
І місце Лисенко Дмитро с. Кіндратівка;
ІІ місце Бодерлан Богдан с. Білокузьминівка;
ІІІ місце Динер Ігор с. Білокузьминівка.
На відкритті заходу учасників змагань привітали голова громадської організації КМО ВФСТ «Колос» Жарков Володимир Леонідович.
Організатори заходу — відділ культури, молоді, спорту і туризму Костянтинівської райдержадміністрації за підтримки РБК «Ювілейний». Безпосереднім проведенням змагань займався голова ГО КМО ВФСТ «Колос» Жарков В.Л.
По завершенні спортивних змагань призери нагороджено грамотами, медалями та кубками, а активних учасників нагороджено грамотами.
Всі учасники змагань отримали масу позитивних емоцій та заряд бадьорості від заходу.
Хай щастить, до наступних зустрічей, займайтесь спортом і будьте здорові!!!
Дякуємо всім за участь та підтримку!