Заходи, присвячені Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських таборів.

Щорічно, 11 квітня світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Саме в цей день в 1945 році в’язні Бухенвальда підняли повстання проти нацистів та вибороли свою свободу й отримали шанс на життя.
 
З метою вшанування пам’яті жертв нацизму, в’язнів «таборів смерті» та привернення уваги учнівської молоді до однієї з жахливих сторінок історії Другої світової війни, 11 квітня у Софіївському НВК пройшли виховні заходи, присвячені Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських таборів.
 
У цей день перед початком занять на загальношкільній лінійці вихованці прослухали інформацію на тему «Гетто в період Другої Світової війни».
 
Протягом освітнього процесу в кожному класі було проведено виховні заходи: «Уроки пам`яті людської» (5-7 класи), «Фашистські табори смерті» (1-4 класи) урок пам’яті «Інтернаціональне повстання в концтаборі Бухенвальд» (8 клас), урок пам’яті «Трагічні сторінки історії України» (9-11 класи).
 
Сторінки минулого не треба забувати ніколи. Важкий шлях пройшло «покоління війни» – голод, тяжка, виснажлива праця та багато інших випробувань. Головне, щоб це більше не повторилося.
 
Відголоском у наших серцях лунають слова: «Хай страхіття війни не повторяться!»
 
Джерело: Софіївський навчально — виховний комплекс