Заходи, присвячені Дню захисника України, українського козацтва та святу Покрови Пресвятої Богородиці в Софіївському НВК

14 жовтня є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну. З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління протягом тижня в Софіївському НВК проходили заходи, присвячені Дню захисника України, українського козацтва та святу Покрови Пресвятої Богородиці.
Розпочався тиждень з урочистої лінійки на якій учні пригадували козацькі часи, пов’язували ті часи із сучасністю.
Класні керівники провели виховні години: «Україна понад усе», «Козацька слава не згине у віках», було організовано перегляд фільмів патріотичного спрямування. Для учнів початкових класів були проведені спортивні змагання «Козацькі забави».
Хлопчики у нелегкій боротьбі доводили свою силу, спритність та вміння. Слід відмітити, що протягом заходу школярі дізналися багато цікавої інформації про свято Покрови, українське козацтво та сучасне свято -захисника України.
Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Ми дякуємо солдатам України, які зараз перебувають у зоні АТО. нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу! Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! А найголовніше — швидше повертайтеся живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!
 
Ми — Єдина країна! Попри всі негаразди, ми прагнемо одного — спокою, миру та чистого неба над головою.
 
Джерело: Софіївський НВК