Заходи, присвячені Дню пам’яті і примирення та Дню Перемоги

Вшановуючи памˊять людей, які захищали нашу Вітчизну, тих воїнів, що віддали своє життя за визволення Батьківщини від німецько-фашистських загарбників в роки Другої світової війни 5-9 травня 2017 року у Костянтинівському районі відбулися урочисті заходи, присвячені Дню пам’яті і примирення та Дню Перемоги над нацизмом!

Так, у сільських бібліотеках проведені тематичні бесіди та книжкові виставки, присвячені подіям тих страшних років. У навчальних та клубних закладах району були проведені мітинги та урочисті концерти, а також марші пам’яті і поваги.

Під час проведення заходів ведучі хвилюючими словами  доносили до присутніх слова пам’яті про героїв, що зі зброєю в руках наближали довгоочікуваний день визволення, слова поваги та пошани трудівникам тилу, дітям війни та нащадкам героїв Перемоги. Учні шкіл району та учасники аматорських колективів району висловили свою повагу зворушливими віршами, піснями та танцювальними композиціями. Також учасники мітингів вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалів пам’яті.

Урочистості відвідали керівництво району, сільські голови, депутати районної та сільських рад, керівники установ та організацій району.

Переглянути фотоматеріал можливо на сторінці «Фото» сайту Костянтинівської районної ради.