Заходи до Всесвітнього дня біженців

Згідно з даною резолюцією Генеральна Асамблея в 2016 році відзначала шістдесят п’яту річницю Конвенції про статус біженців 1951-го року. Тоді ж Організація африканського єдності (ОАЄ) погодилася з тим, щоб Всесвітній день біженців (World Refugee Day) відзначався одночасно з Днем африканських біженців – 20 червня.

До Всесвітнього дня біженців у закладах культури району відбулися наступні тематичні заходи. Серед них:

— Урок – екскурсія «Підтримуючи полум’я надії»
(філія №2 «Клуб-музей історії костянтинівського району» РБК «Ювілейний» спільно з бібліотекою РБК — 20.06. 2017р. );

— Година спілкування «Кожна людина має право шукати притулку від
переслідувань в інших країнах і користуватися цим притулком»
(Миколайпільська сільськам бібліотека — 20.06. 2017р.);

— Інформацйна година «Місце, яке можна назвати домом», присвячена Всесвiтньому дню бiженців (Куртiвська сiльська бiблiотека – 15.06.2017).

В ходi заходів присутнiм було надано iнформацiю щодо iсторiї виникнення зазначеної пам’ятної дати i актуальних питань світової полiтики, пов’язаних з вимушеним перемiщенням людей.
22 червня 2017 року працівниками РБК «Ювілейний було проведено мітинг, присвячений пам’яті жертв війни в Україні. Захід проводився біля пам’ятного знаку загиблим берестовчанам. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання, до підніжжя монументу були покладені квіти.
Мітинги і урочисті покладання квітів до братських могил, пам’ятників, пам’ятних знаків відбулися в цей день у кожній громаді району за участю представників місцевого самоврядування.

Джерело: Управління культури і туризму ДонОДА