Заходи до свята Покрови пресвятої Богородиці, Дня захисника України та Дня українського козацтва в Новодмитрівському НВК

Традиційно до свята Покрови пресвятої Богородиці, Дня захисника України та Дня українського козацтва в Новодмитрівському НВК пройши виховні заходи.
 
8.10.2018 бібліотекар Шуліпа О.О. влаштувала декілька виставок художньої літератури, які підтримували загальний настрій у школі: «Я – громадянин України», «За єдину Україну», «Гетьмани України», «Куточок допризовника».
13.10.2018 класний керівник 3-Б класу Колбаскіна Марія Анатоліївна провела виховний захід «Козацькому роду нема переводу», хлопці із завзяттям обирали собі отамана, виконували складні завдання, а дівчата всі разом підтримували своїх товаришів.
Класні керівники 8 – их та 10-их класів підготували виховний захід «Нині – вільна й незалежна Україна-ненька. ЇЇ ревно захищають нові козаченьки» (написання листів та виготовлення оберегів для воїнів АТО) для учнів своїх класів.
Сподобався нашим учням виховний захід «Мужність і відвага крізь покоління» (військова підготовка юнаків, показові виступи), який підготував та провів учитель предмету «Захист Вітчизни» Бамбалов Олексій Миколайович. Під час виступів вчителі з гордістю спостерігали за своїми вихованцями, пишалися їх сміливістю, завзяттям, спортивною та військовою підготовкою.
08.10.2018 до школи завітав представник військкомату – майор Захарченко В.М., який провів з учнями старшої школи профорієнтаційні бесіди.
Класні керівники 5-их – 7-их 6-Б класів із дівчатами підготували виховні заходи «Козацькому роду нема переводу» для хлопців своїх класів, хлопці змагалися, як справжні козаки.
Патріотичний настрій відчувався у школі протягом тижня. Вчителі-предметники приділяли увагу відзначенню Дня захисника України на своїх уроках. Так Данілова О.Д. провела урок історії у 8-А класі з бесідою «Воїни АТО – зразок самовідданості та героїзму».
Учням 11-А класу запам’яталися враження від виховного заходу «Тісніше станьте, сильні духом, під прапором одним», який підготувала Тимофеєва Ія Павлівна.
Завершило тиждень загальношкільне свято до Дня захисника України та Покрови 12.10.2018, на якому пройшли традиційні козацькі посвяти та конкурс строю та пісні.
 
Джерело: Новодмитрівський НВК