Заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в Білокузьминівській ЗОШ

З метою виховання почуття гідності й терпимості, формування активної громадянської позиції на основі визнання прав і свобод людини, учні 7 класу Білокузьминівської ЗОШ разом з класним керівником Малою В.О. провели урок пам’яті “Голокост – трагедія ХХ століття”, присвячений трагічним подіям періоду Другої Світової війни, а саме знищенню єврейського населення нацистською Німеччиною на окупованих територіях.
Під час уроку пам’яті учні дали відповіді на запитання: «Чи є тема Голокосту актуальною і важливою сьогодні?»
Шикова Софія: «Ми вивчаємо Голокост тому, що ХХІ століття розпочалося з війн і терору. Ми вивчаємо Голокост для того, щоб ніхто і ніколи не забув тих мільйонів людей, ні в чому не винних жертв».
Курбаєва Олена: «Вивчаючи Голокост, ми з надією й вірою дивимось у майбутнє. Ми вивчаємо Голокост, аби зрозуміти, що нема геноциду проти когось, геноцид – завжди проти всіх.»
Липовченко Михайло: «Символом Голокосту є метелик. Чому саме він? В 1943 році маленький хлопчик із варшавського гетто написав у своєму листі: «…найжахливіше, що в гетто метелики не живуть!»
Серед учнів сарших класів пройшов флешмоб пам’яті «Пам’ятаємо Голокост», йому передувала година спілкування — «Закарбовано в пам’яті».