Заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів

До Дня пам’яті жертв голодоморів у Білокузьминівської ЗОШ, який щорічно вшановується на державному рівні у четверту суботу листопада було проведено такі заходи:

20.11.2019 р. у 4 класі (кл.кер. Канурна Ю.В.) пройшла хвилина пам’яті жертв Голодомору. Діти ознайомились з трагічним минулим нашої країни, розмовляли щирі людські почуття, співчуття до трагічної долі рідного народу, громадянську відповідальність за його майбутнє, вшанували світлу пам’ять безвинно замучених голодом людей

Урок-реквієм «Пам’ять про них повинна жити. Тим хто загинув у роки Голодомору присвячується…» пройшов у 10 класі (кл. кер. Шматько О.Ю.) Мета: сприяти збереженню історичнох пам’яті про голодомор, формувати в учнів повагу до минувшини українського народу, виховувати громадянську свіломість, почуття співпереживання.

21 листопада, до Дня пам’яті жертв голодоморів 1932-1933 років, відбувся урок-пам’ять «Голодний дух» у 8 класі (кл.кер. Прокоф’єва Л.Р.).

Учні переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались, анімаційний фільм «Голодний дух» та, приєднуючись до акції «Запали свічку пам’яті» виготовили своїми руками пам’ятні свічки.

У 2 класі (кл.кер. Чук І.А.) була проведена виховна година до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. «Померлі від голоду». Вчитель ознайомила учнів із жахливими роками голодомору в Україні, це допомогло зрозуміти душевний стан авторів творів про голодомор. Інформація викликала в учнів співчуття до долі людей, які жили в ті тяжкі часи та виховувала прагнення зберігати в пам’яті історію рідного народу.

20.11.19 у дев’ятому класi був проведен круглий стiл до Дня пам’ ятi жертв Голодомору. Мета цього заходу — ознайомлення учнiв з трагiчним минулим нашого народу, навання дiтей бережно ставитися до iсторii своєi краiни, а також виховувати здатнiсть кожноi людини на скорботу i пам’ ть про мiльйони загублених життiв спiввiтчизникiв.

Година пам’яті «Жнива скорботи» відбулася в 6 класі (кл.кер. Шилко Д.В.) Під час заходу учня разом із вчителем вшанували пам’ять безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, розмовляли про доброту і милосердя, виконували аналітико-синтетичні вправи.

Година пам’яті «Жнива скорботи», під час якої діти ознайомилися з трагічним минулим нашої країни, вшанували світлу пам’ять безвинно замучених голодомором людей відбулася у 1 класі (кл.кер. Овсяннікова Є.О.).