Захід присвячений Василю Сухомлинському в Торському НВК.

«Виховуй у собі людину – ось, що головне. Інженером можна стати за п’ять років, вчитися на людину потрібно все життя», – така головна настанова великого педагога, людини з глибокою, чистою душею, щирим відданим серцем – Василя Сухомлинського.
 
Усе життя В.Сухомлинський натхненно працював, творив, вчив та виховував. І ось, діставшись до зірок, він педагог – практик і письменник, публіцист та критик. Його найвідоміша праця була перекладена на тринадцяти мовах світу, а наукові праці відомі далеко за межі нашої країни.
 
А народився він на Україні. Саме тому нам, українцям, соромно не знати ім’я Василя Олександровича Сухомлинського.
 
З нагоди 100-річчя від дня народження великого педагога, учні Торського НВК познайомились ближче із творчою, натхненною, щирою, відданою особистістю.
 
Для учнів 1 класу проведено урок-подорож до країни власних казок «Світ маленьких казкарів», де учні мали можливість проявити свою фантазію та творчість. Діти із задоволенням стали учасником казкових дій та виконували ролі героїв власних казок та казок В. Сухомлинського.
 
Для учнів 2 класу проведено урок позакласного читання «Серце віддаю дітям». Діти з задоволенням переглянули сторінки біографії В.О. Сухомлинського. Потім відвідали чарівний світ його творчості, складали вірші, аналізували казки та подарували частинку свого серця один одному.
 
А учні 3-4 класів відвідали Сухомлинські читання, зокрема ознайомилися із оповіданнями, притчами та казками з його книги «Казки школи під голубим небом», прослухали і запам’ятали 10 правил: чого не можна робити, складених видатним педагогом. Закінчився захід віршем Григорія Орла «Шана педагогу-творцю», який виразно прочитали учні.
 
Джерело: Торський навчально-виховний комплекс