Захід, присвячений Дню місцевого самоврядування

7 грудня 2017 року у приміщенні Костянтинівської районної ради пройшов захід (вперше такого рівня), присвячений Дню місцевого самоврядування, в рамках районного партнерського проекту «Відкрита влада» між учнівським та місцевим самоврядуванням Костянтинівського району. Запланований він був ще у березні поточного року. Організатором проекту виступив районний центр дитячої та юнацької творчості (директор Маргарита Пелих).

Заступник голови районної ради Лариса Степаненко та керівник апарату райдержадміністрації Людмила Таранік провели екскурсію для лідерів учнівського самоврядування закладів освіти району, під час якої учнів ознайомили з головними аспектах діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. Після екскурсії були проведені зустрічі-адвайзери (консультації) та «Дублер-шоу «Діти при владі» з головою районної ради Олександром Оносовим, головою райдержадміністрації Наталією Виниченко, їх заступниками, представниками відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради.

По закінченню заходу відбулося обговорення у форматі «БеZгалстукOFF» на тему «Підсумки реалізації партнерського проекту «Відкрити влада» за 2017 рік». Під час засідання учні висловили свої враження щодо участі у проекті, подяку за співпрацю керівництву району. Крім того, учні-старшокласники надали пропозиції та свої бачення по розвитку молодіжного руху в селах Костянтинівського району. Так, голова учнівського самоврядування Тарасівського НВК Андрій Сорокін говорив про необхідність облаштування спортивного майданчику в с. Тарасівка. Деякі учні уже сьогодні визначилися з професією і висловили бажання та готовність працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування. Були нагороджені переможці конкурсу творчих есе «Як би при владі був я»: за І місце Катерина Азаренко (учениця 11 класу Новодмитрівського НВК); ІІ місце Данило Оленченко та Вікторія Дорошенко (учні 10 класу Іллінівської спеціалізованої школи), Жанна Литвиненко (учениця 7-а класу Іллінівської спеціалізованої школи); ІІІ місце Максим Шейко (учень 10 класу Іллінівської спеціалізованої школи. Також Грамоти отримали представники учнівського самоврядування шкіл району за активну участь в організації та проведенні виставки-ярмарку «Великодні традиції району».

Такі зустрічі надають впевненості, що є майбутнє у наших сел. А сільські діти – справжні патріоти своєї школи, громади, країни.