Захід, присвячений 15-річчю з дня створення «Трудового архіву Костянтинівського району»

19 жовтня 2017 року відбувся урочистий захід, присвячений 15-річчю з дня створення «Трудового архіву Костянтинівського району».

Трудовий архів Костянтинівського району Донецької області було створено рішенням Костянтинівської районної ради від 18.10.2002 № IV/5-60 для зберігання архівних документів ліквідованих суб’єктів господарювання різних форм власності. Базою для його утворення стали документи найбільшого у свій час в районі радгоспу «Берестовий».

З вітальними словами на свято прибули заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко, в.о.директора державного архіву Донецької області Наталія Пирожкова, головний науковий співробітник державного архіву Донецької області Надія Буценко, начальник архівного відділу райдержадміністрації Тетяна Бахтіна, начальник архівного відділу Костянтинівської міської ради Наталія Швиндя, голова районної ради ветеранів Тамара Резніченко, також були присутні секретарі сільських рад району.

В адресу працівників трудового архіву лунали побажання доброго здоров’я, радості, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому, а також слова подяки за щоденний, кропіткий труд. Л.Степаненко вручила подяки районної ради за сумлінну працю і вагомий внесок у розвиток архівної справи Наталії Шаховій (директор КУ «Трудовий архів Костянтинівського району Донецької області), Надії Кравцовій (завідувач архівом служби бухгалтерського обліку та господарського забезпечення трудового архіву з 11.10.2005 року по 26.03. 2013 рік) та Лідії Дерезі (палітурник документів служби бухгалтерського обліку та господарського забезпечення трудового архіву з 18.10.2002 року по 10.10.2005 рік).

Справжнім подарунком для всіх присутніх став виступ Дарини Літнінової та Юрія Лосєва, які своїми чудовими голосами засвітили посмішки на обличчах всіх присутніх.