Захід до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

28 вересня 2018 року в приміщенні районного клубу-музею «Ювілейний» відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, в якому взяли участь голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко, заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Таранік, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Наталія Тарасенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Костомарова, голова районної ради ветеранів Тамара Резніченко, директор територіального центру соціального обслуговування Тетяна Нікітенко.

Гості свята привітали всіх присутніх зі святом та побажали міцного здоров’я, миру, добробуту та довголіття.