Захід до Дня працівника соціальної сфери.

Соціальні служби – це служби, які переймаються проблемами людей найбільше.  Люди, які в них працюють, забуваючи про свої власні негаразди, із дня у день вирішують питання інших, тих хто опинився у складних життєвих ситуаціях.

05 листопада 2018 року в приміщенні Костянтинівської районної ради відбувся святковий захід до Дня працівника соціальної сфери.

На святі були присутні голова Костянтинівської районної державної адміністрації Наталія Виниченко, голова районної ради Олександр Оносов. Очільники району привітали працівників соціальної сфери зі святом та висловили слова вдячності за відданість обраній справі, чуйність і любов до людей, а також вручили Грамоти, Подяки райдержадміністрації та районної ради за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю кращим працівникам соціальної сфери.

Ширі слова вітань для всіх працівників соціальної сфери висловили заступник голови районної ради Лариса Степаненко; заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман; керівник апарату райдержадміністрації Людмила Таранік; начальник Костянтинівського міського відділу фонду соціального страхування Тетяна Броєковська; голова районної організації ветеранів Тамара Резніченко та сільські голови на чолі з Торським сільським головою Тетяною Удовиченко.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Галина Балашова разом з керівниками соціальних служб міста та району привітали всіх колег зі святом та висловили щиру подяку керівницву Костянтинівського району за всебічну підтримку та допомогу.

Музичним подарунком для всіх присутніх на святі стали виступи Дарини Літвінової, Оксани Сороки та Володимира Доренського.

По завершенню свята всі присутні заспівали Гімн Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, текст якого написав Олександр Чуміков.

Фотоматеріал можливо перегдянути у розділі «Фото».