За півтори хвилини до фіналу

З 06 по 08 червня 2018 року проходив фінальний етап першості України з футболу в м. Славута Хмельницької області серед команд U-11 на призи клубу «Шкіряний м’яч» сезон 2018 року.

З 8000 команд, які стартували з усієї України до фіналу ювілейного 20 — го розіграшу, дісталися 8 кращих команд України!

Група А:
НВК – ліцей Успіх м. Славута Хмельницької області (ДЮСШ м. Славута);
Гімназія 237 м. Київ (FK Dobro);
Новодмитрівський НВК Костянтинівський район Донецької області;
НВК – колегіум 15 Миколаївська область (ДЮСШ м. Первомайськ).

Група В:
ЗОШ № 73 м. Львів (ФК Карпати м. Львів);
ЗОШ № 9 Чернігівська область (ДЮСШ м. Ніжин);
ЗОШ № 1 Полтавська область (ФК Кремень м. Кременчук);
ЗОШ № 27 м. Чернівці (ФК Буковина м. Чернівці).

Славута – Миколаївська область 1:0.

Перед останнім туром, нашу команду для виходу в фінал влаштовувала нічия, але за півтори хвилини до кінця гри ми пропустили вирішальний гол і одним ударом перекреслили сподівання на перемогу в фіналі.
З показаної гри наша команда виглядала на рівні, що підтверджує перемога в стику ФК Кремінь (Кременчук) 1:0.
У групі В впевнену перемогу здобули ФК Карпати м. Львів, вони ж і стали переможцями фіналу і представлятимуть Україну на міжнародній арені.
Приймаючій стороні величезне спасибі за теплий прийом!

В індивідуальних номінаціях з техніки гри Кузьмич Данило здобув дві перемоги (жонглювання м’яча 305 раз за три хвилини, удари на дальність 44 метра).
Ковтун Павло отримав приз кращого гравця фінального етапу.