«З нами Бог і Україна» — виставка Людмили Огневої.

Заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко та  в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Катерина Кабанцева відвідали виставку «Культурний простір Донеччини. Людмила Огнева: українське вишиття – «З нами Бог і Україна», яка відбулася 26 жовтня 2017 року в Костянтинівському міському краєзнавчому музеї та була присвячена 100-річчю підняття українського Державного Прапора над Донеччиною.

Виставка представила до уваги глядачів ретроспективу творів Людмили Огневої. Експозиція зібрала твори різних періодів. Зокрема, були представлені унікальні роботи, пов’язані з українцями, чиї справи визначили й сьогодні вирішують долю України, починаючи від св.князя Аскольда; відтворення вишивок політичних в’язнів.

Організаторами виставки є Костянтинівський міський краєзнавчий музей, ВГО «Товариство ім.О.Тихого», «Українське реєстрове козацтво та Донецький відділ Союзу українок.

На заході була присутня і сама майстриня. Л.Огнева за освітою — радіофізик, за покликанням — громадська діячка, журналістка та дослідниця української вишивки. Вона є членом Національної спілки журналістів України та Національної спілки народних майстрів України; очолювала Донецький відділ “Союзу українок”. Пані Людмила є лауреатом V Всеукраїнського конкурсу “Український вишитий рушник” і міжобласного (Донецьк-Луганск) конкурсу “Жінка Донбасу – 2007”. У різний час була натхненницею та організатором кількох клубів народної творчості в Донецьку, таких як “Світлиця”, “Чарівниця”. Є автором понад 45 видань про несправедливо замовчуваних героїв українського минулого, займається упорядкуванням праць Олекси Тихого.

Людмила Огнева людина незламної вдачі, цілеспрямована й невтомна трудівниця, вона після вимушеного переселення з рідного Донецька до Києва продовжує активну творчу діяльність — розшукує, вивчає та власноруч відтворює на полотні вишиті мініатюри, узори рушників та вишиванок видатних українців.