З Днем знань!

Дорогі учні і студенти! Шановні педагоги та батьки!

День знань – це особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою, лунають теплі поздоровлення і кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвоника.
Дозвольте від щирого серця привітати учнів та студентів з Днем Знань, святом молодості та надії. Впевнений, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення.
Нехай світлим, радісним та плідним буде кожен ваш день. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та будьте активними у громадському житті. Бережіть у своїй пам’яті роки навчання, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчає вас не тільки читати і писати, а й основам великої науки – життя!
Окреме, велике спасибі вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої місії, як виховання нашої молоді в дусі любові до рідного краю, до України та до людей. Бо саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу.
Бажаю усім учням цілеспрямованості і наполегливості в оволодінні знаннями, вчителям та батькам – здоров’я, терпіння і натхнення! Ніколи не пускайте у своє серце зневіру і байдужість, ставте високі цілі і досягайте їх!
Успіхів вам у новому навчальному році!

З повагою
Голова Костянтинівської районної ради
Олександр Оносов