З Днем захисту дітей!

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.

1 червня — одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей був проведений в 1950 році. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.
В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 і відзначається щорічно, також 1 червня.

День захисту дітей — це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб всі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

Шановні жителі Костянтинівського району!
Діти — наше майбутнє, заради якого ми живемо, працюємо і творимо. Саме в дітях ми бачемо продовження роду людського та здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Ми несемо велику відповідальність за дітей, їх безтурботне дитинство та щасливе завтра. І тому ми повинні роботи все, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Дорогі діти!
Сьогодні, у День захисту дітей, мені особливо приємно вітати вас. Ви — наша радість і натхнення в усіх починаннях. Зростайте здоровими, розумними, сильними і щасливими! Любіть свій рідній дім і пишайтеся, що ви сини і доньки великого і вільного народу! Усміхайтеся! Гарної вам долі і здійснення всіх мрій!

З повагою
Заступник голови Костянтинівської районної ради
Лариса Степаненко