З Днем захисту дітей!

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.

День захисту дітей — це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб всі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

Шановні жителі Костянтинівського району!

Діти — наше майбутнє, заради якого ми живемо, працюємо і творимо. Саме в дітях ми бачемо продовження роду людського та здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Ми несемо велику відповідальність за дітей, їх безтурботне дитинство та щасливе завтра. І тому ми повинні роботи все, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Дорогі діти!

Сьогодні, у День захисту дітей, мені особливо приємно вітати вас. Ви — наша радість і натхнення в усіх починаннях. Зростайте здоровими, розумними, сильними і щасливими! Любіть свій рідній дім і пишайтеся, що ви сини і доньки великого і вільного народу! Усміхайтеся! Гарної вам долі і здійснення всіх мрій!

 

З повагою

Голова Костянтинівської районної ради

Олександр Оносов