З Днем району!

Шановні мешканці Костянтинівського району!
 
Щиро вітаю вас з 80-річним ювілеєм нашого району!
 
Наша земля багата славними традиціями, незабутніми трудовими і ратними звершеннями кожного з поколінь, що творили славну історію нашої малої Батьківщини.
Історія – це не тільки те, що відбувалося протягом певного періоду, а й те, що люди, громада, суспільство визнали за потрібне пам’ятати. Тому відрадно, що за роки становлення і розвитку Костянтинівського району, його жителям є чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти та примножити надбане батьками, мешканці району трудилися та створювали, запроваджували та досягали. Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього нашого краю сьогодні об’єднує жителів району – працівників сільського господарства, лікарів, вихователів, вчителів, підприємців та усіх тих, хто спрямовує власний потенціал та досвід, сили та знання на благо розвитку нашого району.
Пам’ятаймо, наше життя буде таким, яким ми зробимо його самі! Впевнений, що і найближчі плани, і далекосяжні проекти, направлені на забезпечення життєвих потреб жителів нашого району, будуть успішно реалізовані нашими спільними зусиллями!
В день 80-річного ювілею щиро дякую всім жителям району за працелюбність, професіоналізм, уміння жити і працювати на благо Костянтинівського району!
Бажаю вам мирного неба над головою, міцного здоров’я, спокою і сімейного благополуччя! Довголіття і процвітання радному краю!
 
З повагою
Голова Костянтинівської районної ради
Олександр Оносов