З Днем працівників сільського господарства!

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. Тоді президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

Економіка країни, втім, як і здоров’я населення, залежить від продукції, виробленої сільським господарством. Тому праця сільгоспробітників є дуже важливою. Саме людям, завдяки діяльності яких населення харчується якісними продуктами, і присвячене це професійне свято.

Відзначення Дня працівників сільського господарства — це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Шановні працівники сільського господарства Костянтинівського району!

Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку!

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним та на благо рідного району. Хай обходять вас стороною всілякі негаразди, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

 

З повагою, Голова Костянтинівської районної ради

Олександр Оносов