З Днем працівника соціальної сфери

Щорічно восени, в першу неділю листопада, у всієї нашої держави є привід відсвяткувати чудове свято − День працівника соціальної сфери України.
Це свято є доказом того, що держава високо оцінює роль працівників, які щодня забезпечують реалізацію політики держави з таких злободенних питань, як організація безпечної та оплачуваної праці, зайнятість, соціальний захист, трудові стосунки. День у день соціальні працівники стикаються з різноманітними сферами життя усього нашого українського суспільства в цілому і кожної людини окремо.
 
Шановні працівники соціальної сфери Костянтинівського району!
Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.
Переконаний, що вам вистачить витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району та соціального захисту тих, хто його потребує. Щиро дякую вам за сумлінну працю і вірю: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці Костянтинівського району мали гіду роботу та гідне життя.
Зичу вам міцного здоров’я, злагоди та домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення! Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини!
 
З повагою
голова Костянтинівської районної ради
Олександр Оносов