З Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги

Шановні ветерани, колеги, жителі Костянтинівського району!

На початку травня разом із Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, ми відзначаємо День пам’яті та примирення.

8 травня – це день пам’яті про тих, хто не повернувся живим з війни 1939-1945 років, день пам’яті за кожним, хто боровся з нацизмом. 9 травня – це день вшанування живих: тих, хто пройшов палаючими стежками Другої світової війни, хто зумів довести, що українці – нація, яка вистоїть в будь-яких випробуваннях.

Вже  багато років  живе в наших серцях пам’ять про героїчний  подвиг, військову   відвагу, солдатську доблесть і патріотизм, які проявили наші земляки суворі роки Другої світової війни, визволяючи  від нацизму рідну землю.

День Перемоги –   наше  спільне свято зі сльозами на очах. Адже  в ратних боях  загинув кожен шостий  житель України,  ціною неймовірної мужності та  власного життя визволивши її  від загарбницького поневолення .

Ми поправу гордимося нашими земляками, бо саме українці зробили надзвичайно вагомий внесок у спільну перемогу, переконливо увійшовши  в історію, як одна з націй-переможниць.

Тому  сьогодні нам – нащадкам славних ветеранів та бійців-повстанців потрібно бути єдиними, сильними та мудрими заради  збереження так очікуваного суспільством миру  в ім’я подальшого розквіту нашої держави.

 У день славної Перемоги висловлюю щиру  подяку усім вам, дорогі ветерани. За здобуту незалежність нашої Вітчизни, за те, що ви і сьогодні  своєю невтомною працею  та життєвим досвідом  допомагаєте  у розбудові Костянтинівського району  та вихованні молодого покоління. Міцного вам здоров’я на багато років, бадьорості та наснаги !

Зі святом  Вас,  наші визволителі, з  великим і святим Днем  Перемоги!

З повагою

Голова Костянтинівської районної ради

Олександр Оносов