З Днем останнього дзвоника!

Шановні земляки!

Через вжиття заходів щодо запобігання поширенню випадків захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19 цього року масові заходи, присвячені Дню останнього дзвоника не проводяться.

Але це не привід не приймати привітання.

Тож дорогі випускники, вчителі, школярі, батьки!

Від імені Костянтинівської районної ради та від себе особисто сердечно вітаю вас з Днем останнього дзвоника!

Сердечно вітаю вас зі святом останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року!

Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу. Тож бажаю учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. А для випускників сьогоднішній день особливо пам’ятний. Адже вони прощаються зі школою і вирушають у самостійне доросле життя. Нехай же чекають вас попереду, дорогі випускники, нові вершини та великі досягнення. Бажаю вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє нашого району. І ніколи не забувайте вчителів, які подарували вам не лише знання, але й тепло сердець, часточку власної душі. По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас.

Також висловлюю щиру подяку вчителям за високе служіння обраній справі, за невтомний творчий пошук, доброту і щедрість їхніх душ. Своєю любов’ю та невтомною працею ви допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Бажаю вам насамперед мудрості, терпіння, міцного здоров’я і віри в своїх дітей.

Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні! Добра й благополуччя, міцного здоров’я і злагоди у ваших родинах!

 

З повагою

Заступник голови Костянтинівської районної ради

Лариса Степаненко