З Днем державної служби України!

Щорічно 23 червня в Україні відзначають День державної служби України.

Це професійне свято було засновано в 2003 році Указом Президента. Приводом для прийняття нового святкового дня стала зростаюча роль працівників державної служби у всіх галузях життя українських громадян.

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Шановні держслужбовці! Костянтинівська районна рада щиро вітає вас з професійним святом! Слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь району. Запорукою успішного виконання намічених вами цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Сердечно зичимо вам і вашим родинам добра та щастя, здоров’я та задоволення від вашої почесної праці!