«Єдина незалежна Соборна, Україно моя»

Велика і прекрасна наша земля. Змінюється вічно і оновлюється вона — Україна… В одному цьому слові бринить музика смутку і жалю. Україна — країна трагедії і краси. Країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її. Країна — гарячої любові до народу. Країна — довгої героїчної боротьби за свободу.
 
Ідея соборності постійно жила в мріях українців. І от, нарешті, вона здійснилася. В цьому році ми святкуємо 100-річчя Дня Соборності України. Саме з цієї нагоди день 22 січня в Торському НВК пройшов в режимі нон-стоп, під час якого було проведено низку заходів: єдиний урок патріотизму «Єдина незалежна Соборна, Україно моя», веб-подорож з історії «Як творилася держава. Українська революція 1917-1921 років», виховні години. Під час заходів лунали патріотичні вірші, пісні, учні будували квітку-семицвітку «Україна», складали лепбук «Соборність», робили фото та селфі з постерами «UnitedUkraine». На перерві був проведений флешмоб «Гідні пам’яті нащадків», в кінці якого діти та вчителі побудували «живий» ланцюг. Адже, коли ми єдині в своїх помислах, цілях і зусиллях, ми матимемо успіх. Коли нас об’єднує спільна мета та спільна відповідальність за долю держави, Україна матиме майбутнє.
Тож нехай нескінченний дух соборності навіки увійде в наше щоденне життя та скеровує кожного на добрі вчинки в ім’я процвітання нашої Батьківщини.