XXVІІІ районний фестиваль естрадної музики «Літній вернісаж»

27 червня 2018 року в селі Іванопілля відбувся XXVІІІ районний фестиваль естрадної музики «Літній вернісаж», присвячений Дню Конституції України та Дню молоді.

Фестиваль тут проводився не вперше, але для місцевих жителів цей день — справжнє народне свято. На свято завітали перший заступник голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков та заступник голови районної ради Лариса Степаненко. Гості свята привітали всіх присутніх та побажали усім міцного здоров’я, радості, добробуту, а головне миру.
Програма фестивалю включала в себе виступи кращих сольних виконавців і аматорських колективів району та гостей фестивалю з міста Дружківка, правовий квест в рамках реалізації проекту «Я маю право», розваги для дітей, а також дискотеку просто неба. Для всіх охочих працювала виїзна торгівля та селфі-зона.
Чарівні виступи нікого не залишили байдужими. В атмосфері тепла і любові було проведено це свято, яке так полюбляють всі жителі села. Такі святкові заходи є черговою нагодою зібратися разом, відпочити, поспілкуватися та просто весело й цікаво провести час. Усі присутні залишились задоволені урочистим заходом бо такі події єднають усіх.