Всеукраїнський тиждень права у Кіндратівській СШ

Щорічно, починаючи з 2008р., в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008р. №1149.

Протягом 09-13 грудня 2019р. в Кіндратівській СШ І-ІІІ ступенів проходили заходи в рамках Всеукраїнського тижня права. Предметний тиждень було проведено згідно затвердженого плану з метою активізацій творчої та пізнавальної діяльності учнів, з метою надання можливості учням презентувати набуті знання у нестандартних формах роботи, реалізувати виховний потенціал предмету.

Так у рамках тижня правових знань були проведені заходи, які спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. До заходів були залучені учні 1-11 класів.

До тижня правознавства було продумано багато цікавих завдань, а також свій загальний кругозір.

Предметний тиждень було відкрито урочистою лінійкою, на яку завітали богиня правосуддя Феміда та Прокурор. Від них учні дізналися багато цікавого про символи правосуддя, здійснили подорож у світ юридичних професій.

До тижня правознавства школа була оформлена матеріалами з права, афоризмами.

Було проведено низку заходів, таких як:

— виставка літератури на правову тематику «Ти і закон»;

— виставка стіннівок;

— виставка рефератів та творчих робіт;

— конкурс малюнків «Право очима дітей»;

— електронна презентація «Ні насиллю»;

— конференція «Закон про Збройні сили України»;

— вікторини з правової тематики у 5-7 класах;

— правовий моніторинг «Знаємо права, виконуємо обов’язки»;

— анкетування учнів;

— бесіда «З історії боротьби за рівні права»;

— зустріч з юристом з м.Костянтинівка, який провів бесіду «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх»;

— 9 грудня для учнів 1-11 класів було проведено  урок на тему «Права дитини з нагоди проголошення Загальної декларацій прав людини».

Під час заходів учнів продемонстрували знання законів, вміння розв’язувати правові ситуації, а під час конкурсу «Домашнє завдання» показали сценки на правову тематику.

Адміністрація школи, вчителі були присутні на відкритому уроці у 9 класі «Конституційні права, свободи та обов’язки громадян України», на якому учні працювали з Конституцією України, висловлювали свої думки про дотримання права і про значення правосвідомості та правової культури.