Візит ПРООН

12 жовтня 2017 року відбувся візит до Костянтинівського району, очолюваний Ростиславом Врбенски, заступником директора Регіонального бюро по країнам Європи та СНГ та Хендриком ван Зилом, міжнародним менеджером Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».

Подібні заходи проводяться на виконання Угоди про партнерство між Костянтинівськими районною радою, райдержадміністрацією та ПРООН на 2014-2017 роки.

Були присутні: голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко, заступник голови районної ради Лариса Степаненко, заступник голови Іллінівської сільської ради Юліана Стужук, секретар сільської ради Валентина Троян, координатор  Донецького обласного підрозділу впровадження Проекту Наталія Осипенко, представники громадських організацій.

Під час візиту пройшов круглий стіл на тему «Присутність Програм розвитку та їх вплив на громади». Л.Степаненко ознайомила всіх присутніх з підсумком роботи Костянтинівського району та Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ». Олена Фостик (ГО «Зоряне відроджена с-ще Зоря) презентувала досягнення громади, завдяки участі СВА та RPP, візитів до Польщі. Ю.Стужук  розповіла про плани та поточні завдання щодо розвитку Іллінівської ОТГ.

По завершенню круглого столу делегація відвідала музей історії с. Олександро-Калинове.