ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ

15 серпня 2018 року під керівництвом в.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олега Ісакова відбулось виїзне засідання колегії райдержадміністрації у Марківській сільській раді.
Участь у колегії взяли голова районної ради Олександр Оносов, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Таранік, сільські голови, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Під час проведення виїзного засідання колегії, було здійснено огляд об’єктів соціально-культурного призначення.  Учасники колегії ознайомилися з роботою дошкільного навчального закладу села Маркове, поштового відділення, ФАПу, Марківської ЗОШ. Також відвідали братську могилу і пам’ятник воїнам-односельцям та православний храм Святого апостола і євангеліста Марка.
Після проведення огляду об’єктів соціально-культурного призначення у Марківській ЗОШ було проведено пленарну частину засідання колегії. В ході засідання було розглянуто питання про стан боротьби зі злочинністю, охорони публічного порядку та результати діяльності Костянтинівського відділення поліції Бахмутського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області за І півріччя 2018 року, про заходи із знищення та попередження подальшого розповсюдження амброзії полинолистої на землях Костянтинівського району, про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Костянтинівського району на 2018 рік та основні напрямки розвитку на 2019 і 2020 роки за І півріччя поточного року, про стан роботи виконкому Марківської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», про роботу фінансового управління райдержадміністрації за 2017 рік.

З усіх питань порядку денного колегії, з врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийнято відповідні рішення.