Вітаємо з Всеукраїнським Днем вихователя та всіх дошкільних працівників

27 вересня в нашій державі відзначають Всеукраїнський День вихователя та всіх дошкільних працівників. Свято має за мету привернути увагу до дошкільних навчальних закладів, їх працівників і до дошкілля в цілому.

Випадкових людей у цій галузі немає. В Костянтинівському районі всі, хто причетний до дошкілля, це люди, що мають неабияку любов до дітей та своєї справи, володіють величезним терпінням, ладні дарувати вихованцям та їх батькам свої навички, вміння, свою турботу, ніжність, ласку, порозуміння. Від цих людей залежить майбутнє нашої держави, адже ті зернята, що закладені працівниками дошкільних закладів у душі вихованців, проростуть в майбутньому великими плодами. Тож подальша доля кожної маленької людини, кожного з нас в певній мірі залежить від мудрості та навичок вихователя, від його терпіння та вміння осягнути дитячу душу, внутрішній світ малюка.

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

Впевнений, що Ваші доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день Ваших вихованців в день радості та щастя. Міцного вам здоров’я, родинного благополуччя, любові, здійснення мрій та успіхів у вашій роботі!

 

З повагою

Голова Костянтинівської районної ради

Олександр Оносов