Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Щороку 9 листопада, починаючи з 2014 року, в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Свято було засновано з метою відзначити вагомий вклад творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості та їх активну культурно-просвітницьку діяльність.
Саме завдяки відданим своїй справі митцям українська культура змогла зберегти свою самобутність і зайняти гідне місце серед світових культур. Українська культура розкриває нашу сутність та учить нас бути українцями, де б ми не були. Без традиції — нема культури, а без культури — нема нації. Протягом століть саме завдяки культурі наш народ зберіг свою духовність та самобутність.
 
Шановні працівники культури!
Щиро і сердечно вітаю вас зі святом!
Ваша професія особлива. Ви – працівники клубних установ, бібліотекарі, викладачі мистецьких навчальних закладів, фахівці музейної справи – даруєте людям радість, наповнюєте їхні душі світлими почуттями, навчаєте розуміти прекрасне, любити рідний край, пісню і танець свого народу. Своєю наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом ви звеличуєте наш рідний Костянтинівський район, примножуєте його успіхи і досягнення.
Бажаю вам весни у серці, у душі та у взаєминах із близькими. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення та життєвих перемог!
 
З повагою
голова Костянтинівської районної ради
Олександр Оносов