Вітаємо Тамару Петрівну Резніченко з отриманням нагород!

Виконавчий апарат Костянтинівської районної ради, депутати районної ради, голови первинних організацій Костянтинівської районної організації ветеранів України та члени президії районної ради ветеранів вітають Тамару Петрівну Резніченко, голову Костянтинівської районної ради ветеранів з отриманням Почесної грамоти Донецької обласної ради ветеранів України (за багаторічну громадську діяльність, життєвий досвід у рішенні питань соціального захисту ветеранів та з нагоди 72-річниці перемоги над нацизмом) та Подяки Ради Організацій ветеранів України (за активну громадську діяльність, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу соціального захисту ветеранства, патріотичне виховання підростаючого покоління та з нагоди 30-річчя з дня заснування Організації ветеранів України)!

Шановна Тамара Петрівна!

Прийміть сердечні, сповнені людської шани і поваги вітання з нагоди отримання заслуженої відзнаки! Ця нагорода є належною оцінкою Вашої діяльності. За роки, що віддаєте своїй роботі, Ви показуєте свої найкращі людські та професійні якості, велику відповідальність за довірену справу, за долю людей, готовність до результативних дій у будь-яких ситуаціях та активну громадянську позицію.

Бажаємо міцного здоров’я, незгасимої енергії, щасливих днів та довгого віку, а також невтомності в повсякденній відповідальній роботі на благо рідного району!