Вітаємо ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат»!

Костянтинівська районна рада щиро вітає трудовий колектив та особисто генерального директора Володимира Володимировича Бречко ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат» із 142-ю річницею утворення підприємства та з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості України!           

Часівоярський вогнетривкий комбінат завжди славився своїми успіхами в розвитку виробництва. На вашому підприємстві працюють справжні майстри своєї справи, які примножують вікові традиції багатьох поколінь.

Багаторічна тісна співпраця вашого колективу з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Костянтинівського району приносить плідні плоди як трудівникам комбінату, так і жителям району.

За свою більш ніж вікову історію комбінат став одним з найбільших виробників в Україні та СНД з випуску широкого асортименту вогнетривкої продукції.

Від вашої безперебійної, чіткої та злагодженої роботи залежить діяльність підприємств та організацій, розвиток економіки.

Нехай всі намічені вами плани будуть здійснені, завдяки цілеспрямованій та злагодженій роботі.  Нехай доля буде прихильною до вас і ваших близьких, щедрою на міцне здоров’я, особисте щастя, добро і родинне благополуччя!

З повагою

голова Костянтинівської районної ради

Олександр Леонідович Оносов