Вітання з ювілеєм Почесного громадянина Костянтинівського району В.В.Борисова

Голова Костянтинівської районної ради Олександр Леонідович Оносов, голова райдержадміністрації Олексій Вікторович Рослов, заступник голови райдержадміністрації Сергій Пантелійович Кальян та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Наталія Валеріївна Тарасенко відвідали та привітали з 75-річним ювілеєм Почесного громадянина Костянтинівського району Володимира Васильовича Борисова. Вони побажали імениннику міцного здоров’я, натхнення, оптимізму, добробуту в оселі та мирного неба над головою.
 
У 1973 році Володимир Васильович почав працювати в Костянтинівському районі. Спочатку в радгоспі ім.Леніна агрономом, потім у 1980 році його обрали головою цього господарства, на той час одного з кращих у районі. Цей радгосп Борисов очолював понад 30 років, який було перетворено в КСП «Світанок», а з часом – у СТОВ «Світанок-агро».
Починаючи з 1979 року, Володимир Васильович сім разів обирався депутатом районної ради. За його участі були газифіковані села Олександро-Калинове та Яблунівка, покращено їх водопостачання. Багато сил він вклав у поліпшення матеріальної бази шкіл, Яблунівського дитсадка, ФАПів.
В.В.Борисов активно брав участь в реалізації Програми розвитку місцевого самоврядування в районі.
Володимир Васильович Борисов нагороджений Почесними грамотами районної ради, Донецької обласної ради, має медаль «За трудову доблесть», пам’ятний знак «75 років Донецької області».
24 квітня 2009 року на 24 сесії Костянтинівської районної ради 5-го скликання за вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва і зміцнення місцевого самоврядування в районі Володимиру Володимировичу Борисову було присвоєно звання Почесний громадянин Костянтинівського району.