Вітання Почесного громадянина Костянтинівського району М.Ф.Соболева з 85-річним ювілеєм

17 червня 2020 року голова Костянтинівської райдержадміністрації Олексій Вікторович Рослов, заступник голови районної ради Лариса Миколаївна Степаненко та голова районної ради ветеранів Тамара Петрівна Резніченко привітали Почесного громадянина Костянтинівського району Михайла Федоровича Соболева з 85-річним ювілеєм.

Вони побажали ювіляру міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту.

Свою трудову діяльність Михайло Федорович розпочав у 1956 році на Шахтоуправлінні «Дзержинськвуголь» працівником вугільного забою.

Після закінчення Слов’янського сільськогосподарського технікуму в 1963 року був направлений на роботу до радгоспу «Степний» Костянтинівського району, працював механіком.

В 1964 році його Федоровича було переведено в радгосп «Микитівський». Працював спочатку механіком, потім управляючим відділення, головним інженером.

З 1979р. по 1988 р. був обраний головою колгоспу «Червоний партизан». За весь час роботи М.Ф.Соболев проявляв себе відповідальним працівником. Господарство щороку займало призові місця у змаганнях по вирощуванню сільськогосподарської та тваринницької продукції.

Соболев немало зусиль приклав для розвитку села Віролюбівка – брав участь у розбудові будинків для робітників господарства, Віролюбівської школи, двоповерхового будинку культури, адмінбудинку, зробив газифікацію села, побудував дороги. Неодноразово обирався депутатом сільської ради.

22 вересня  2017р. на 19 сесії Костянтинівської районної ради  7-го скликання за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, реформування та розвиток сільського господарства Михайлу Федоровичу Соболеву було присвоєно звання Почесний громадянин Костянтинівського району.