Вільний степ — 2018

23 серпня 2018 року в селі Софіївка Костянтинівського району відбувся ІІ районний фестиваль української культури «Вільний степ», який проводився в рамках урочистих заходів, присвячених Дню Державного Прапора України та Дню незалежності України.

Головною метою фестивалю є збереження і розвиток культурного надбання нації та відродження традиційної української народної культури.

Почався святковий захід майже з самого ранку відкритими змаганнями з пляжного волейболу та районними змаганнями з футболу.

Зі словами привітань до всіх присутніх звернулися голова Костянтинівської районної ради Олександр Оносов та голова райдержадміністрації Наталія Виниченко, Дружківський міський голова Валерій Гнатенко, голова Шахівської ОТГ Володимир Кучеренко та голова Іллінівської ОТГ Володимир Маринич.

У програмі фестивалю були презентовані українські садиби сільськими радами райну, виставки-ярмарки декоративно-прикладного мистецтва та кулінарних виробів. Кожний сільський голова представляв свою садибу, де були презентовані різні куточки України.

Офіційна частина фестивалю супроводжувалася виступами кращих аматорських колективів району та окремих виконавців, а також гостей з Добропільського району та міста Дружківка. Під час святкового концерту було відзначено кращих працівників району Почесними грамотами, Подяками райдержадміністрації та районної ради.

Також всі учасники та гості свята мали змогу здійснити віртуальну подорож по нашій неймовірній Батьківщині та взяти участь у флешмобі «Україна — єдина».

Працівники РБК “Ювілейний” та районного відділу КМСТ провели гру-квест для молоді “Подорожуємо Україною”. Темою цьогорічного квесту була подорож історичними та етнографічними регіонами України. У грі брали участь команди сел: Віролюбівка, Маркове, Білокузьминівка та Торське. Як і торік, переможцями стала команда «Козачата» з Маркового.

Крім того, було облаштовано селфі-зону, ігровий майданчик для дітей та безкоштовний аквагрим.

Закінчився фестиваль нагородженнями та святковою дискотекою просто неба.

Фотоматеріал можливо переглягути у розділі «Фото».