Військово-спортивна патріотична гра «Сокіл» (Джура)

21 вересня 2018 року в селі Білокузьминівка пройшла військово-спортивна патріотична гра «Сокіл» (Джура), присвячена Дню миру та Дню захисника України. 

Головними завданнями гри є виховання дітей та молоді у дусі відданості Батьківщині та українському народу через відродження національних і загальнолюдських духовних та моральних цінностей; формування у молоді високих морально-психологічних якостей: мужності, сміливості, рішучості, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності; впровадження військово-прикладних видів спорту, єдиноборств, народних ігор та забав з метою гартування духу й тіла; вміння зберегти своє життя і здоров’я в умовах надзвичайної ситуації та військового конфлікту, надання першої допомоги;  пропагування та популяризація здорового способу життя.

На урочистий захід завітали почесні гості: голова Костянтинівської районної державної адміністрації Наталія Виниченко, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ісаков,  керуючий справами виконавчого апарату районної ради Наталія Тарасенко, майор Костянтинівського об’єднаного військомату Михайло Захарченко.

Очільники району побажали міцного здоров’я та вдалого виступу учасникам гри.

В ході гри пройшли змагання за такими видами: «Впоряд (стройова підготовка), змагання «Смуга перешкод», вікторина «Відун», вікторина «Рятівник», комбінована військово-спортивна естафета, силове змагання «Перетягування линви», звитяжні змагання «Лава на лаву», конкурс «Таборування».

Учні шкіл району продемонстрували свою майстерність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та вправність. Заняття спортом та здоровий спосіб життя – це повсякденні правила учасників заходу.

Також представники усіх команд взяли участь в патріотичному флешмобі «Ми бажаєм вам миру» та розгорнули 15 метровий прапор Миру.

За підсумками змагань перше місце посіла команда Софіївського НВК «Мужність», друге місце – команда Іванопільської СШ «Чайка», третє — Білокузьминівської ЗОШ «Білогір». Учасників та переможців змагань було нагороджено Дипломами відділу освіти райдержадміністрації, а команди-переможниці отримали подарунки від спонсора – директора СТОВ «Злагода», депутата районної ради Анатолія Поляцкового.