Військово-патріотична гра “Джура” на базі Іванопільської спеціалізованої школи

12 жовтня 2018 року на базі Іванопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відбулась військово-патріотична гра “Джура” до Дня захисника Вітчизни та Дня козацтва.
 
Джурами в Україні називали молодих вихованців, зброєносців і помічників досвідченого козака. Отримати такий статус міг лише той, хто пройшов певні випробовування – як фізичні, так і моральні. Під час змагань протягом року підлітки відтворюватимуть атмосферу козацтва і випробуватимуть себе на міцність у військово-спортивних, культурно-інтелектуальних та патріотичних конкурсах.
 
Україна нині потребує свідомих, вихованих молодих громадян – сильних як духовно, так і фізично. Тому програмою змагань у деяких етапах гри передбачено перевірку вмінь зі стройової підготовки, основ захисту життя, знань з історії українського війська.
 
Розпочався захід з урочистого підняття прапора і виконання Гімну України. Програма етапу була насичена. Учасники гри взяли участь у змаганнях та конкурсах військово-спортивного спрямування, а саме: «Впоряд» (стройова підготовка), «Лава на лаву», «Линва» (перетягування канату), естафета «Козацькими стежинами».
 
Змагання пройшли злагоджено та організовано завдяки професіоналізму та злагодженим діям суддів та спільним зусиллям педагогів.
 
Ми пишаємося, що виховуємо молоде покоління в національному дусі, що має силу волі, наполегливість, шляхетність, любов та відданість до Батьківщини.
 
Джерело:
Відділ освіти Костянтинівської райдержадміністрації