VII районний фестиваль дитячої творчості «Веселка»

Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні. Немає більшого щастя у світі, аніж їх посмішки. Вони – наш найдорожчий скарб.
У Костянтинівському районі також не забули про майбутнє покоління. Працівники РБК «Ювілейний» підготували та провели 31 травня 2019 року VII районний фестиваль дитячої творчості «Веселка», присвячений Дню захисту дітей та 80-ти річчю Костянтинівського району.
Сяткування складалося з розважальної та концертної частин. На початку діти мали змогу відправитись у мандрівку казковими-веселковими станціями по закінченню якої їх чекав святковий концерт. Гарний настрій всім присутнім дарували фольклорний ансамбль «Берегинька» (Іванопільська СШ), соліст вокального ансамблю «Каприз» Дмитро Лутченко (Новодмитрівський НВК), театр пісні «Соколята» (Кіндратівська СШ), дитячий колектив «Сонечко» (Миколаївський СК), солістка фольклорного ансамблю «Берегинька» Анастасія Василюк (Іванопільська СШ), танцювальний колектив «Нєпосєди» (Віролюбівський СБК), Олексій Скоморохов (Білокузьминівський ЦКтаД), дует «Зіроньки» (Віролюбівський СБК), Софія Василенко (Марківський СБК), вокальний ансамбль «Каприз» (Новодмитрівський НВК).
На захід завітали голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко та заступник голови районної ради Лариса Степаненко. Вони привітали дітей зі святом, побажали міцного здоров’я, успіхів, веселого відпочинку, а також вручили нагороди та подарунки.