Відкриття відреставрованого мемореального комплексу «Батьківщина-мати»

7 травня 2018 року в селі Олександро-Шультине відбулося урочисте відкриття відреставрованого мемореального комплексу «Батьківщина-мати», скульптором якого був нині покійний мешканець села Іванопілля В.С.Пишний.

На заході були присутні український політик та державний діяч Борис Колесніков, народний депутат України Олексій Білий, заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко, Іванопільський сільський голова, місцеві жителі та гості села.

Відновлення мемореального комплексу стало можливими за підтрики Фонду Бориса Колеснікова. Фонд ініціював благодійну програму «Твоїм визволителям, Донбас!». Вона приурочена до 75-річчя визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників, яке буде відзначатися 8 вересня. В рамках акції організація відреставрує обеліски і меморіальні комплекси Донецької області, які потребують капітального ремонту.

Після покладання квітів до мемореального комплексу «Батьківщина-мати» Б.Колесніков, О.Білий та Л.Степаненко відвідали ветеранів села Іллінівка. А також в музеї історії Костянтинівського району зустрілися з дітьми війни, де Борис Вікторович привітав всіх присутніх з наступаючим святом Великої Перемоги та вручив подарунки.