Відкриття в с. Торське молодіжного інноваційного центру «Галактика»

В рамках реалізації проекту «Гідна країна для гідних людей» 28 грудня 2018 року в селі Торське Костянтинівського району відбулося урочисте відкриття молодіжного інноваційного центру «Галактика».

На відкритті центру «Галактика» були присутні директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Наталія Тимофєєва, голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко, заступник голови районної ради Лариса Степаненко, Дружківський міський голова Валерій Гнатенко, Торський сільський голова Тетяна Удовіченко, заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Наталія Тарасенко, директор ТОВ «Торецьке» Володимир Голованьов, заступник генерального директора ПАТ «ВЕСКО» Сергій Шевченко, а також місцеві жителі та гості села.
В.Мицик, Н.Виниченко, Л.Степаненко та Т.Удовіченко перерізали символічну «червону стрічку» та стали першими відвідувачами центру.
Молодіжний центр буде використовуватися для активного спортивного відпочинку (аерохоккей, більярд, настільний теніс, батут), проведення різноманітних майстер-класів. Також тут можливо проводити святкові концерти, різноманітні лекції та семінари, а також «Галактика» стане затишним місцем для зустрічей з друзями та для проведення турнірів по шахам.