Відкриття в с. Софіївка молодіжного центру «Спалах»

В рамках реалізації проекту «Гідна країна для гідних людей» 17 грудня 2019 року в селі Софіївка Костянтинівського району відбулося урочисте відкриття молодіжного центру «Спалах».

На відкритті центру були присутні заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, в.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков, голова районної ради Олександр Оносов, начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації Лілія Золкіна, Софіївський сільський голова Віктор Ярошович.

Молодіжний центр буде використовуватися для проведення різноманітних майстер-класів, лекції та семінарів, а також «Спалах» стане затишним місцем для зустрічей з друзями та для проведення турнірів по шахам. На території молодіжного центру є вільний доступ до мережі Інтернет. Тут плануються створити дитячий ігровий куточок, спортивний куточок, відкритий простір для проєктної роботи, творчу майстерню для мистецького розвитку та конференц зал.

На придбання обладнання та меблів з обласного бюджету було виділено 300 тис. грн, на ремонтні роботи з коштів місцевого бюджету –  369,47 тис. грн.