Відкриття пришкільного закладу відпочинку «Веселка» в Кіндратівській СШ

27 травня 2019 року в Кіндратівській СШ I-III ст. відбулося відкриття пришкільного закладу відпочинку «Веселка».
 
Ще до початку сезону учні разом із вчителями розробляли проекти роботи табору, локації та визначили мету і завдання табору, а саме: спрямувати перебування дітей в закладі відпочинку на їх комплексне оздоровлення через використання нетрадиційних та інноваційних форм табірної роботи; формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, розуміння його переваги, забезпечення систематичності занять дітей фізичною культурою.
 
Система розроблених заходів сприятиме розширенню кругозору дітей, активізації пізнавальної діяльності, розвитку їх творчої ініціативи, підвищення інтересу до історії, традицій рідного краю.
 
Робота пришкільного закладу відпочинку спланована за такими напрямками: організаційний, виховний, спортивно-оздоровчий, патріотичний, еколого-краєзнавчий, творчий, навчально-розвиваючий.
 
День розпочався із «Ранкового кола» та веселої ритмічної зарядки, поділ на загони (I загін «Водограй», II загін «Сонечко»), вивчення девізів, речівок та загонової пісні та відкриття зміни.
 
На відкриття закладу відпочинку до нас завітали гості: директор РЦДЮТ Костянтинівського району Пелих Маргарита Едуардівна, яка привітала дітей зі святом та побажала гарного настрою та відпочинку протягом всієї зміни та директор Кіндратівського ЦКТта Д Михайло Миколайович Загребельський з художнім керівником Наталією Сергіївною Зуйковою-Микитюк, які разом зі своїми вихованцями провели цікаву, веселу розважальну програму, яка містила пісні, танці, та веселі ігрові конкурси. Всі діти вдячні гостям, бо їм було дуже весело і цікаво. А після розважальної програми, керівник гуртка з паперопластики Куценко Леся Володимирівна на свіжому повітрі провела для всіх вихованців та вихователів майстер-клас із виготовлення поробки «Веселе сонечко». Діти були щасливі, а потім із своїми поробками робили селфі.