Відкриття інноваційного центру розвитку для молоді та дітей «Хвиля»

03 липня 2017 року у с. Білокузьминівка Костянтинівського району пройшло урочисте відкриття інноваційного центру розвитку для молоді та дітей.

Ця подія пройшла в рамках реалізації проекту «Гідна країна для гідних людей» з нагоди 85-ти річчя з дня заснування Донецької області.

Метою даного проекту є сприяння всебічному розвитку молоді Донецької області завдяки неформальним та інтерактивним методам навчання та активізація діяльності населення та  об’єднання  їх зусиль у реалізації різноманітних проектів. Задачі, що стоять перед проектом це інформування молоді про існуючі молодіжні програми, підвищення престижу робітничих спеціальностей, розробка мотиваційних програм для “пасивної молоді”, створення системи консультування для молоді – телефони довіри, активізація сайтів з юридичними питаннями, створення молодіжної інтернет-платформи, створення окремих програм для молодих людей з інвалідністю, розвиток інституту волонтерства, пропагування активної участі молоді у діяльності молодіжних організацій та ін.

У відкритті центру взяли участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз, начальник управління у справах сім`ї та молоді  облдержадміністрації Лілія Золкіна, в.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков, голова районної ради Олександр Оносов. Очільники області та району перерізали символічну стрічку та стали першими відвідувачами інноваційного центру розвитку для молоді та дітей «Хвиля».

Також на святі були присутні заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Виниченко, начальник відділу культури, молоді, спорту і туризму райдержадміністрації Вікторія Казімір, Білокузьминівський сільський голова Ірина Загурська, мешканці та гості с.Білокузьминівка.

Центр «Хвиля» – це неформальний мистецький простір для розвитку та розкриття себе, свого потенціалу, реалізацій своїх мрій та ідей для рідного села та усього району. Сюди можна прийти і просто попити кави, почитати книгу, поговорити з цікавою людиною, пограти у настільні ігри, зробити домашнє завдання та підготуватись до сесії, послухати лекцію чи відвідати майстер-клас.